Pomoc drogowa na autostradzie A4, A8 i na S5 – Wrocław – Trzebnica

Świadczymy kompleksowe usługi pomocy drogowej na autostradzie A4, A8 i drodze szybkiego ruchu S8 w okolicach Wrocławia i Trzebnicy – poznaj nas!

Nasza firma to profesjonaliści  Pomoc Drogowa i  laweta działa 24/h przez 365 dni w roku. 

Nieprzerwanie od 26 lat świadczymy pomoc na drodze w razie awarii. Obsługujemy Autostradę A4, S5 oraz S8.   

Jest to najtańsza pomoc drogowa i laweta w mieście Trzebnica Wrocław Prusice Żmigród Oleśnica.

Wynajmujemy także pojazdy osobowe i ciężarowe bezpłatnie na oc sprawcy, podczas naprawy, a szkodę na twoim pojeździe naprawimy w naszym serwisie.

Pomoc drogowa dla tirów we Wrocławiu, Trzebnicy i na A4, A8, S5 

Od kilkunastu lat także w naszej ofercie są ciężkie holowniki dla pojazdów ciężarowych i autobusów.

Usługi ciężkiej Pomocy Drogowej Tir świadczymy nie tylko we Wrocławiu, Trzebnicy, Rawiczu czy autostradzie s5, s8  czy A4.  Naszą Pomoc kierujemy także w takich Państwach jak:

  • Niemcy
  • Czechy
  • Autstria
  • Holandia
  • Belgia
  • Francja
  • Dania

Pomoc drogowa S5

Droga ekspresowa S5 to trasa wymagająca szybkiej reakcji. W sytuacji, gdy dochodzi do awarii, kolizji lub wypadku, konieczne jest udzielenie natychmiastowej pomocy drogowej. Profesjonalna pomoc drogowa, oferowana przez firmę Jarex, to gwarancja skutecznego działania. Często na trasach szybkiego ruchu łatwo jest popaść w panikę, warto jednak wiedzieć, że fachowej pomocy możemy udzielić także przez telefon, zanim jeszcze dotrzemy na miejsce. Zatem, gdy pojawi się problem, nie obawiaj się, tylko zadzwoń po firmę Jarex, która szybko rozwiąże Twoje problemy! Jesteśmy dostępni o każdej porze, a przy tym oferujemy wyjątkowo konkurencyjne ceny!

Pomoc drogowa A4

Wypadek na A4 to jedna z najczęściej słyszanych fraz w mediach, co oznacza, że na tej trasie dosyć często potrzebna jest fachowa pomoc. Zwiększone natężenie ruchu i wysoka prędkość to czynniki dużego ryzyka, nawet na trasach do tego przystosowanych. Gdy zdarzy Ci się wypadek lub awaria – koniecznie zadzwoń do nas, a my udzielimy Ci pomocy drogowej tak szybko, jak to możliwe. Dzięki nam uzyskasz ją o każdej porze dnia i nocy, bez względu na dzień tygodnia. W swoich usługach oferujemy m.in. holowanie pojazdu, wyciąganie aut z rowu, udostępnianie pojazdu zastępczego, oraz wiele innych, przydatnych usług.

Pomoc drogowa A8

Autostrada A8 należy co prawda do najkrótszych w Polsce, nie oznacza to jednak, że nie przydaje się na niej pomoc. Wręcz przeciwnie, warto zaopatrzyć się w stosowne numery, pod którymi znajdziesz najlepszą pomoc drogową, na którą możesz liczyć na stosowną pomoc o każdej porze dnia i nocy. Kolizje i wypadki nie zaskoczą Cię nawet w święta, kiedy to na drogach pojawia się najwięcej aut. Oferujemy nowoczesne lawety, dzięki którym cały proces holowania odbędzie się szybko i bez przeszkód. Zajmujemy się obsługą nie tylko pojazdów lekkich, lecz też posiadamy w swojej flocie pojazdy holujące ciężarówki oraz autobusy. Z nami nie zaskoczy się już żadna sytuacja na drodze!

Pomoc drogowa TIR

Udzielenie pomocy w przypadku problemów z pojazdem o gabarytach nienormatywnych, takim jak TIR, wydaje się nastręczać liczne trudności. Wystarczy jednak mieć zanotowany numer do specjalistów z firmy Jarex, którzy zajmą się usuwaniem skutków nieszczęśliwego zdarzenia. Dzięki stosownym zezwoleniom, jakie posiadamy, jesteśmy w stanie udzielić Ci pomocy nie tylko w Polsce, lecz też w niektórych krajach Unii Europejskiej. Pomożemy Ci odebrać pojazd zatrzymany przez policję za granicą oraz udzielamy pomocy z dostarczeniem towaru na czas, jeśli zachodzi taka potrzeba. Jeśli szukasz zatem firmy, która nie tylko pomoże Ci z odholowaniem pojazdu, lecz też udzieli innych usług, koniecznie skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z naszej oferty pomocy drogowej

782 552 651

Zadzwoń, jeżeli potrzebujesz pomocy w drodze!