Laweta na autostradę oraz we Wrocławiu i Trzebnicy

Nowoczesne lawety we Wrocławiu i Trzebnicy do Państwa dyspozycji

Posiadamy nowoczesne lawety do holowania pojazdów osobowych i busów , ale także do wyciągania tych pojazdów spoza terenu jezdni.

Swoje usługi świadczymy 24/h , 365 dni w roku .

Nasza laweta szybko dojedzie do Państwa na autostradę A4 , S5 , S8 , Do Miasta Wrocław , Trzebnica, Prusice , Oleśnica  Bielany Wrocławskie.

Nowoczesne lawety, stosowane przez firmę Jarex, umożliwiają udzielenie skutecznej pomocy drogowej w każdej sytuacji. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, wykorzystywany w przypadku holowania samochodów osobowych, jak i od kilkunastu lat możemy pochwalić się rozszerzeniem swojej oferty o lawety wykorzystywane do holowania TIR-ów i ciężarówek.

Jakie lawety oferujemy?

Najczęściej stosowane obecnie lawety wyposażone są w płaską platformę, co czyni je najbardziej funkcjonalnym rodzajem pojazdu holowniczego. Dzieje się tak z uwagi na zastosowanie nowoczesnych wysięgników i podnośników, dzięki którym załadowanie pojazdu na lawetę staje się jeszcze łatwiejsze. Aby ułatwić zadanie pracownikom pomocy drogowej, wszelkie niezbędne sterowniki znajdują się w zasięgu ręki kierowcy. Laweta tego typu wykorzystywana jest najczęściej w sytuacjach związanych z wypadkami samochodowymi.

Stosujemy lawety z metalowym jarzmem, dzięki którym możemy bezpiecznie podnieść auto do holowania. Nie ma przy tym obaw o narażenie auta na usterkę. W przypadku pojazdów uszkodzonych stosowane są lawety hakowe lub łańcuchowe. Jest tak ze względu na to, że ten rodzaj lawet może dodatkowo uszkadzać pojazd, z uwagi na konieczność zastosowania wiązania łańcuchami dookoła pojazdu, dlatego też jest to rodzaj lawety wykorzystywany głównie w przypadku samochodów pozbawionych przednich lub tylnych kół.

Sprawdzona pomoc drogowa z lawetą

Poszukujesz najlepszej pomocy drogowej? Zgłoś się do nas, a my rzetelnie zajmiemy się rozwiązaniem Twojego problemu już w ciągu kilkunastu minut! Potrzebujesz holowania, auta zastępczego, pomocy z wymianą kół? Niezależnie od rodzaju problemu, jesteśmy przygotowani na wyjście naprzeciw Twoim potrzebom, a wszystko to w wyjątkowo przystępnych i konkurencyjnych cenach! To nieprawda, że pomoc drogowa musi generować wysokie koszty – skontaktuj się z nami, i przekonaj się, że wcale nie musi tak być!

Miałeś wypadek? Zadzwoń po lawetę z Wrocławia

667 997 907

Zadzwoń, jeśli potrzebna Ci jest laweta!